dn. 09.11.2017 r

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską Pani mgr inż. Anny Fiedukowicz na temat:
„Metodyka wykorzystania reduktów i reguł przybliżonych w procesie generalizacji informacji geograficznej” odbędzie się w dniu 16.11.2017 r. o godz. 11.00 w Sali 206 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.
Zaproszenie>>>

dn. 09.11.2017 r

Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej
Zakład Technologii Poligraficznych IMPI WIP PW
Zakład Kartografii Wydziału Geodezji i Kartografii PW
serdecznie zapraszają

na Uroczystość odsłonięcia tablic upamiętniających profesora Felicjana Z. Piątkowskiego i profesora Andrzeja R. Makowskiego w dniu 16 listopada 2017 roku o godz. 16:30 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Plac Politechniki Warszawskiej 1
przy sali 315 (III piętro)

dn. 06.11.2017 r.

Seminarium dotyczące analizy dokładności pomiarów  fotogrametrycznymi kamerami średnioformatowymi oraz wykorzystania obliczeń w chmurze odbędzie się w dniu 13 listopada 2017 w godzinach 10-12  w Sali 206 Gmachu Głównego PW. Prelegentem będzie dr Yuri Raizman, kierownik naukowy w duńskiej firmie Phase One Industrial.

Tematami spotkań będą:

10:00 – 11:00 – Phase One Aeril Survey Cameras and Accuracy Analysis
11:00 – 12:00 – GeoCloud.Shop -  Your Cloud base Geospatial environment

dn. 06.11.2017 r.

Decyzja Rektora Politechniki Warszawskiej nr 200/2017 z dnia 24 października 2017 r. w sprawie ustanowienia godzin wolnych od zajęć dydaktycznych w dniu 15 listopada 2017 roku. >>>

dn. 25.10.2017 r.

Absolwenci PW na rynku pracy – zobacz wyniki badania. >>>

dn. 19.10.2017 r.

STYPENDIUM DAAD 2017.
7 miast, 12 dni, 15 studentów i 1 niezastąpiony Dziekan, czyli kilka słów o wyprawie Członków Stowarzyszenia Studentów “GEOIDA” w ramach stypendium DAAD. >>>

dn. 26.09.2017 r.

Oferta pracy >>>

dn. 15.09.2017 r.

Festiwal Nauki na Wydziale Geodezji i Kartografii
Imprezy otwarte >>>
Lekcje dla szkół >>>

dn. 15.04.2017 r.

W dniu 13 kwietnia 2017 r. w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Akredytacyjnych, przyznanych w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, organizowanego wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

Kierunek studiów geoinformatyka uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” oraz Certyfikat nadzwyczajny Laur Innowacji. Więcej informacji >>>

Poznaliśmy wyniki pierwszego Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017. Oceniono 21 najpopularniejszych dyscyplin studiów technicznych, dających tytuł inżyniera oraz magistra inżyniera. W aż 13 z nich pierwsze miejsce zajęła Politechnika Warszawska. Ponadto studia prowadzone na naszej Uczelni siedem razy znalazły się na drugim miejscu zestawienia i trzy razy na trzecim.

Studia inżynierskie na kierunku Geodezja i Kartografia prowadzone przez Wydział Geodezji i Kartografii zajęły pierwsze miejsce. Więcej informacji >>>

-----------------------------------------------------------------------------------

Planujesz współpracę międzynarodową? Chcesz rozwijać swoją karierę naukową? Szukasz ofert pracy i grantów? ZAŁÓŻ KONTO W EURAXESS I AKTUALIZUJ INFORMACJE NA BIEŻĄCO, ABY W PEŁNI KORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH OPCJI; portal europejski www.euraxess.eu; portal polski www.euraxess.pl.