dn. 18.09.2017 r.

dn. 18.09.2017 r.

Plan zajęć już na stronie >>>

dn. 15.09.2017 r.

Festiwal Nauki na Wydziale Geodezji i Kartografii
Imprezy otwarte >>>
Lekcje dla szkół >>>

dn. 28.08.2017 r.

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty z języków obcych na studiach niestacjonarnych więcej informacji >>>

dn. 15.04.2017 r.

W dniu 13 kwietnia 2017 r. w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Akredytacyjnych, przyznanych w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, organizowanego wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

Kierunek studiów geoinformatyka uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” oraz Certyfikat nadzwyczajny Laur Innowacji. Więcej informacji >>>

Poznaliśmy wyniki pierwszego Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017. Oceniono 21 najpopularniejszych dyscyplin studiów technicznych, dających tytuł inżyniera oraz magistra inżyniera. W aż 13 z nich pierwsze miejsce zajęła Politechnika Warszawska. Ponadto studia prowadzone na naszej Uczelni siedem razy znalazły się na drugim miejscu zestawienia i trzy razy na trzecim.

Studia inżynierskie na kierunku Geodezja i Kartografia prowadzone przez Wydział Geodezji i Kartografii zajęły pierwsze miejsce. Więcej informacji >>>

-----------------------------------------------------------------------------------

Planujesz współpracę międzynarodową? Chcesz rozwijać swoją karierę naukową? Szukasz ofert pracy i grantów? ZAŁÓŻ KONTO W EURAXESS I AKTUALIZUJ INFORMACJE NA BIEŻĄCO, ABY W PEŁNI KORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH OPCJI; portal europejski www.euraxess.eu; portal polski www.euraxess.pl.