dn.09.10.2019 r

Zapraszamy na FOTORELACJĘ z Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 na Wydziale Geodezji i Kartografii.

dn.05.10.2019 r

Studia niestacjonarne I stopnia - rozkład zajęć z języków obcych >>>>

dn.02.10.2019 r

Konkursu na najlepsze prace dyplomowe edycja 2019 r.
Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz Główny Geodeta Kraju ogłaszają kolejną edycję Konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac dyplomowych wykonywanych w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych na kierunku geodezja i kartografia na polskich uczelniach publicznych i niepublicznych, charakteryzujących się najwyższym poziomem naukowym, potencjałem praktycznym oraz oryginalnością rozwiązania.
W dniu 1 października 2019 r. uruchomiona została kolejna edycja tego konkursu. Prace dyplomowe magisterskie i inżynierskie obronione w roku akademickim 2018/19 można zgłaszać do dnia 3 listopada 2019 r. w wersji elektronicznej poprzez stronę internetową Konkursu: www.konkurs.sgp.geodezja.org.pl. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w styczniu 2020 roku.
Regulamin konkurs oraz wszelkie niezbędne materiały dostępne są na stronie internetowej konkursu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dn.02.10.2019 r

Zapraszamy na relację z Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 na Wydziale Geodezji i Kartografii, która ukazała się na GEOFORUM >>>

UWAGA !!! ZMIANY W PLANIE - na stronie WWW >>>