Rekrutacja na studia niestacjonarne drugiego stopnia na kierunki:
- Gospodarka Przestrzenna
- Geodezja i Kartografia

została przedłużona do 15.09.2017,
składanie dokumentów - do 20.09.2017

pok.127 I piętro GG w godzinach:

poniedziałek 11.00 - 14.30
wtorek 10.00 - 13.00
środa 11.00 - 14.00
czwartek 11.00 - 14.30

tel.(022) 234 57 81

Przed dostarczeniem dokumentów należy zapisać się na studia na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej
www.zapisy.pw.edu.pl

Kandydaci, którzy studiowali na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii (absolwenci studiów I stopnia w PW, których obrona pracy dyplomowej odbyła się po 20 lutego 2017)  aplikując na studia drugiego stopnia, po zarejestrowaniu się i po zaznaczeniu w portalu rejestracyjnym faktu ciągłości studiów oraz po dokonaniu wpłaty – składają jedynie:

UWAGA: Przy składaniu dokumentów należy mieć przy sobie oryginały dokumentów w celu umożliwienia potwierdzenia ich kopii.

• CV(życiorys) - potwierdzający przygotowanie do podjęcia studiów II stopnia na danym kierunku studiów, uwzględniający wykształcenie, zatrudnienia i ewentualne doświadczenie zawodowe,
  • Kserokopia dowodu osobistego
  • 2 fotografie - o wymiarach 35 x 45 mm, podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem, odpowiadające fotografiom dołączonym, w formie elektronicznej
  • Potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej
  • Ankieta do pobrania >>>

Niezłożenie tych dokumentów w wyznaczonym terminie spowoduje nierozpatrywanie zgłoszenia.

Kandydaci z innych uczelni składają następujące dokumenty:

• Kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia
  • Kserokopia dowodu osobistego
  • 2 fotografie – o wymiarach 35 x 45 mm, podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem, odpowiadające fotografiom dołączonym, w formie elektronicznej.
  • Potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej
  • Kserokopia suplementu