Liczebność grup studenckich

Począwszy od pierwszego semestru wszystkie zajęcia dydaktyczne z wyjątkiem wykładów odbywają się w grupach dziekańskich (24-30 osób), a w przypadku zajęć laboratoryjnych i projektowych w podgrupach (12-15 osób).

Na specjalizacjach (od II-go semestru studiów 2-go stopnia) liczebność grup laboratoryjnych i projektowych uzależniona jest od liczby stanowisk ze specjalistycznym oprogramowaniem lub od liczby specjalistycznego sprzętu pomiarowego. Liczebność tych grup wynosi od 8 do 15 studentów.

Liczebność grup studenckich na poszczególnych rodzajach zajęć dydaktycznych jest zgodna z uchwałą nr 47/XLV Senatu PW z dnia 28 maja 2003 roku.