Przydatne LINKI

• Planujesz współpracę międzynarodową? Chcesz rozwijać swoją karierę naukową? Szukasz ofert pracy i grantów? ZAŁÓŻ KONTO W EURAXESS I AKTUALIZUJ INFORMACJE NA BIEŻĄCO, ABY W PEŁNI KORZYSTAD ZE WSZYSTKICH OPCJI; portal europejski www.euraxess.eu; portal polski www.euraxess.pl.     Więcej informacji>>>
  • Dnia 14 października 2016 r. w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej odbyło się wspólne posiedzenie Rady i Zarządu Polskiego Konsorcjum Polarnego.

Gospodarzem spotkania był Wydział Geodezji i Kartografii, który posiada dwóch przedstawicieli w Radzie Konsorcjum.
    Pracownicy Wydziału GiK byli uczestnikami wielu wypraw polarnych i współuczestniczyli w różnych projektach badawczych wspierając wyprawy poprzez różnego rodzaju pomiary geodezyjne i tworzenie opracowań kartograficznych.
    W spotkaniu uczestniczył Pan Prorektor dr. hab inż. Janusz Walo, Prof PW.

Konsorcjum Polarne w Politechnice Warszawskiej reference

fot. Biuletyn PW