Drzwi Otwarte online – część druga

Zapraszamy już 1 lipca!

Wydział Geodezji i Kartografii   godz. 12.30-13.30      https://www.facebook.com/GiKPW

Drzwi Otwarte online – część druga

Kolejna edycja wydarzenia dla kandydatów odbędzie się w symbolicznym terminie – dniu, w którym ruszają zapisy na studia w Politechnice Warszawskiej. Podczas wirtualnego spotkania skupimy się nie tylko na zagadnieniach rekrutacyjnych. Będziemy tłumaczyć, wyjaśniać i rozwiewać wątpliwości dotyczące zarówno naboru, jak i samych studiów oraz szeroko pojętego życia studenckiego. Dodatkowo wydziały PW zorganizują odrębne prezentacje, dzięki którym kandydaci dowiedzą się, jak wyglądają studia w każdej z tych jednostek.

Transmisja z wirtualnego spotkania pojawi się na profilu PW na Facebooku oraz na YouTubie – zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i zasubskrybowania politechnicznego kanału.

Więcej informacji na stronie Politechniki Warszawskiej