Wizyta delegacji pracowników Uniwersytetu Naukowego Politechniki Lwowskiej z Instytutu Architektury i Projektowania

W dniach 27-31.03.2023 w Zakładzie Gospodarki Przestrzennej zaplanowano wizytę delegacji z Uniwersytetu Naukowego Politechniki Lwowskiej z Instytutu Architektury i Projektowania. Przyjadą do nas następujące osoby: prof. Mykoła Habrel, dr Oleksandra Dyda, dr Oksana Kaszuba, dr Oksana Lurchyshyn, dr Oksana Morklanyk, Dr. Olha Pokladok.

Osoby odpowiedzialne za koordynację wizyty, z ramienia Zakładu: Dr hab. inż. arch. Anna Majewska, Dr inż. arch. Małgorzata Denis, Dr inż. arch. Ewa Jarecka - Bidzińska, dr inż. Joanna Jaroszewicz, mgr inż. Maciej Izdebski.

W czasie pobytu Koleżanek i Kolegów z Politechniki Lwowskiej planowane są rozmowy naukowe dotyczące wspólnej pracy nad artykułami naukowymi, wycieczka związana z nowymi realizacjami urbanistycznymi w Warszawie.

Ponadto w czwartek (30.03.2023r.) o 13.00-15.00 w sali 206 odbędzie się Seminarium Międzynarodowe “Problemy urbanistyki i planowania przestrzennego miast postsocjalistycznych Lwowa i Warszawy. Metodyka dydaktyczna w szkolnictwie wyższym.” (wkrótce będzie ulotka na ten temat).

Przyjazd jest finansowany ze środków NAWA w ramach projektu Partnerstwa Strategicznego pt. "Rozwój strategicznej współpracy Politechniki Warszawskiej i Politechniki Lwowskiej w zakresie geomatyki".