Studia z Przyszłością 2017

W dniu 13 kwietnia 2017 r. w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Akredytacyjnych, przyznanych w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, organizowanego wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

Pełna relacja z uroczystości >>>
Kierunek studiów Geoinformatyka - jako jeden z nielicznych już po raz DRUGI uzyskał Certyfikat i Znak Jakości
„Studia z Przyszłością”

W programie „ Studia z Przyszłością” akredytujemy kierunki i specjalności kształcenia spełniające powyższe wymogi, wyróżniające się na rynku potencjałem innowacyjnym i modelem dydaktycznym, akcentującym rolę umiejętności praktycznych i kompetencji społecznych.
Znak Jakości „ Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu postaw, talentów i zdolności poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.

„Laur Innowacji” to z kolei nadzwyczajne wyróżnienie przyznawane za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

Certyfikat odebrał: dr hab. inż. Dariusz Gotlib, prof PW