Międzynarodowa Letnia Szkoła Geomatyki na naszym Wydziale

W dniach 20 czerwca - 1 lipca nasz Wydział był gospodarzem Międzynarodowej Letniej Szkoły Geomatyki.

W wyniku rekrutacji do udziału w szkole zaproszonych zostało 17 studentów (7 - Lviv Polytechnic National University, 3 - Liverpool John Moores University, 6 - Universitat Politècnica de València Geomática UPV Valencia, 1 - University of Zagreb Sveučilište u Zagrebu) i opiekunowie: dr Danijel Šugar, dr Monower Sadique, dr. Lyubov Babiy oraz dr. Natalia Garrido Villén.

Szkoła jest finansowana w ramach projektu realizowanego wspólnie z Wydziałem Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej: "Geomatics and Aeronautical Engineering Summer Schools". Projekt uzyskał finansowanie z programu SPINAKER organizowanego przez NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (Polish National Agency for Academic Exchange).