Środki na IV edycję Zadania

Z radością informujemy, że NCBiR przyznał dodatkowe środki na realizację IV edycji Zadania 41 projektu NERW PW. Tym samym w najbliższym czasie (kwiecień 2021) rozpocznie się rekrutacja do IV edycji. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu.

Informacje ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Szanowni Państwo,

w związku z zarządzeniem Rektora i ogólną sytuacją epidemiologiczną w kraju realizacja Zadania 41 projektu NERW PW zostaje na ten moment zawieszona.
Oczywiście pozostajemy z uczestnikami w stałym kontakcie mailowym. Kiedy sytuacja się poprawi, wrócimy mam nadzieję do realizacji szkoleń, warsztatów i egzaminów.

Andrzej Szymon Borkowski
Kierownik Zadania 41 projektu NERW PW

Wyniki rekrutacji uzupełniającej edycji III

Rekrutacja do III edycji projektu

26 lutego 2020 r. rozpocznie się proces rekrutacji uczestników do III edycji projektu. Sprawdź czy jesteś w grupie docelowej projektu i weź udział w rekrutacji. Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji i weź udział w projekcie „Rozszerzenie i certyfikacja kwalifikacji studentów na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej”. Możesz uzyskać nawet 6 certyfikatów!

Wyniki rekrutacji uzupełniającej edycji II

Zamieszczamy wyniki rekrutacji uzupełniającej do II edycji projektu.

Wyniki rekrutacji EDYCJA II oraz rekrutacja uzupełniająca

Zamieszczamy wyniki rekrutacji do II edycji projektu. Jednocześnie ogłaszamy rekrutację uzupełniającą dla kierunków GI i GIK.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania

Pobierz, wypełnij oraz podpisz dokumenty rekrutacyjne i dostarcz je do Biura Projektu mieszczącego się w pokoju 314 (Gmach Główny Politechniki Warszawskiej). Podczas składania dokumentów będziesz musiał wypełnić test kompetencji związany ze znajomością technologii CAD, GIS i BIM oraz test z języka angielskiego. Wyniki testów będą miały wpływ na wyniki rekrutacji.

Rekrutacja do II edycji projektu

18 marca rozpocznie się proces rekrutacji uczestników do II edycji projektu. Sprawdź czy jesteś w grupie docelowej projektu i weź udział w rekrutacji. Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji i weź udział w projekcie „Rozszerzenie i certyfikacja kwalifikacji studentów na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej”. Możesz uzyskać nawet 6 certyfikatów!

NERW PW (Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca)

Rozszerzenie i certyfikacja kwalifikacji studentów na Wydziale Geodezji i Kartografii PW

Cel projektu oraz grupa docelowa

Celem projektu „Rozszerzenie i certyfikacja kwalifikacji studentów na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej” jest podniesienie kompetencji informatycznych oraz komunikacyjnych uczestników projektu uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym tzn. uczestników studiów stacjonarnych inżynierskich kierunku studiów geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna oraz geoinformatyka.

Rekrutacja do projektu EDYCJA I rusza 21 marca

21 marca rozpocznie się proces rekrutacji uczestników projektu. Sprawdź czy jesteś w grupie docelowej projektu i weź udział w rekrutacji. Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji i weź udział w projekcie „Rozszerzenie i certyfikacja kwalifikacji studentów na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej”.

Rekrutacja do IV edycji projektu

Rekrutacja do IV edycji projektu rusza 14 kwietnia o godzinie 8:00. Wejdź w menu górnym w zakładkę Pliki do pobrania -> Dokumenty rekrutacyjne 2021 i zapoznaj się ze szczegółami projektu i rekrutacji.

Rekrutacja uzupełniająca dla studentów kierunku geoinformatyka

Do 3 maja 2021 r. (do godz. 23:59) trwa rekrutacja uzupełniająca do IV edycji dla studentów kierunku geoinformatyka. Zachęcamy do przesyłania dokumentów. Do uzbierania grupy brakuje kilku zgłoszeń. Wykorzystaj szanse i weź udział w bezpłatnych szkoleniach!

Dokumenty rekrutacyjne odnajdziesz w karcie "Pliki do pobrania".

Wyniki rekrutacji IV edycji oraz lista kontaktowa

Poniżej lista zakwalifikowanych uczestników do Zadania 41 projektu NERW PW. Zapoznaj się z plikiem, a następnie uzupełnij arkusz google wpisując swój adres do kontaktu w domenie PW.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej - kierunek geoinformatyka

Poniżej wyniki rekrutacji uzupełniającej do grupy GI.

Rekrutacja na szkolenie z obsługi dronów

Zapraszamy studentów Wydziału (IV-VII sem. studiów stacjonarnych I stopnia i studentów II stopnia studiów stacjonarnych) do zapisów na nowe szkolenia w ramach projektu NERW. Szkolenie obejmuje kurs przygotowawczy dla studentów Wydziału Geodezji i Kartografii w zakresie uprawnień do obsługi i wykorzystania bezzałogowych statków latających w pracach z zakresu inżynierii geoprzestrzennej.

Wyniki rekrutacji na kursy BSL (drony)

Zapoznaj się z wynikami rekrutacji na kursy BSL. Zakwalifikowani uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy.

Rekrutacja do II edycji kursu na drony BSL

Wyniki rekrutacji do II edycji kursów na drony

Wyniki rekrutacji do II edycji kursów przygotowawczych do obsługi bezzałogowych statków latających.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej - Edycja 1

Wyniki rekrutacji uzupełniającej do pobrania: