Stoisko WGIK CENAGIS PW na Forum Rozwoju Mazowsza

W dniach 14-15 listopada w Warszawie odbywa się 13. edycja Forum Rozwoju Mazowsza. Wśród partnerów znalazła się Politechnika Warszawska - Centrum Innowacji PW oraz nasze Wydziałowe CENAGIS stworzone dzięki dużemu dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Mazowieckiego (Fundusze Europejskie). Na stoisku CENAGIS goście mogli odbyć wirtualną wycieczkę do laboratoriów w Józefosławiu oraz zapoznać się z Platformą IT CENAGIS.

Warte odnotowania jest również, że poza CENAGIS miał też swój stolik (w ramach Centrum Innowacji) nasz pierwszy wydziałowy "fotogrametryczny" spin-off. Dr hab. inż. Dariusz Gotlib reprezentował dodatkowo Wydział podczas debaty pt. "Od chaosu do aplikacji ułatwiających życie" w której panelistami byli m.in. Dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie oraz Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie (debatę prowadziła dr inż. Ewa Janczar - Radna m.st Warszawy oraz absolwentka naszego Wydziału).