Drzwi otwarte Politechniki Warszawskiej 2023 na Wydziale GiK!

W najbliższą sobotę, 20 maja, w godzinach 10:00 - 15:00, odbędą się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej.

W trakcie wydarzenia wszyscy zainteresowani będą mogli:
- porozmawiać ze studentami o tym jak wygląda studiowanie na Wydziale w praktyce,
- zapytać pracowników WGiK o zasady rekrutacji i program studiów na poszczególnych kierunkach.

Centralnym miejscem Drzwi Otwartych będzie Duża Aula Gmachu Głównego PW, w której pojawią się stanowiska informacyjne wszystkich Wydziałów Politechniki, a także Samorządu Studentów i Biura Karier, gdzie będzie można dowiedzieć się o życiu studenckim na naszej Uczelni.

Natomiast po więcej informacji dotyczących studiowania na Wydziale Geodezji i Kartografii zapraszamy w okolice sali 315 (na 3. piętrze) gdzie zorganizowane zostaną:

11:00-14:00 Prezentacja jednostek studenckich Wydziału - stoiska przed salą 315 będą prowadzone przez Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „GEOIDA”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej oraz Koło Naukowe Wektor.
12:00-12:50 Spotkanie z kandydatami w sali 315

W ramach prezentacji przedstawione zostaną kierunki studiów na Wydziale GiK: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna i geoinformatyka. Przedstawiona zostanie również działalność jednostek studenckich: Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „GEOIDA”, Koło Naukowe Wektor, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Klub Filmowo-Fotograficzny „Focus”, Geodezyjny Klub Sportowy „Tachimetr” Warszawa.

Po więcej informacji o Drzwiach Otwartych zapraszamy na główna stronę Politechniki Warszawskiej.