GeoPiknik 2024 - 24 maja, Józefosław!

Już 24 maja, na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego w Józefosławiu (przy ul. Ogrodowej 2), odbędzie się GeoPiknik 2024. Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką Wydziału GiK do wzięcia udziału w tym corocznym wydarzeniu!

GeoPiknik, jak co roku, organizowany jest przez jednostki studenckie naszego Wydziału: Wydziałową Radę Samorządu, Stowarzyszenie Studentów "Geoida", Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej oraz Klub Sportowy GKS "Tachimetr". W ramach wydarzenia zaplanowanych jest wiele atrakcji, takich jak GeoOlimpiada, turniej siatkówki, gra terenowa, bubble football, czy Silent Disco. Więcej informacji o tegorocznej edycji GeoPikniku można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/423416030431263

W swojej niemal już 30-letniej historii, GeoPiknik zawsze był wyśmienitą okazją do integracji społeczności akademickiej Wydziału Geodezji i Kartografii. To tutaj można było spotkać Profesorów, w dresach, grających w piłkę lub biegających z łatą w ramach GeoOlimpiady. Ponadto, tegoroczna edycja może być dla wielu pierwszą okazją do odwiedzenia i odpoczynku na odnowionym i zmodernizowanym w ubiegłym roku terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego w Józefosławiu.