Inauguracja Roku Akademickiego 2023/24 oraz Listy Gratulacyjne

Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej odbyła się 2 października 2023 roku w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

W Uroczystości Inauguracji wzięło udział wielu znamienitych Gości, za których przybycie serdecznie dziękujemy. Od tych Gości, którzy nie mogli pojawić się na Uroczystości osobiście, otrzymaliśmy Listy Gratulacyjne, zamieszczone poniżej.

Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody JM Rektora i Dziekana dla wyróżniających się pracowników oraz studentów naszego Wydziału. Kluczowym punktem Uroczystości była, jak zwykle, immatrykulacja nowo-przyjętych studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Tradycyjnie, uroczystość zwieńczona została wykładem inauguracyjnym, wygłoszonym przez dr. hab. inż Janusza Będkowskiego z Instytutu Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk, pt. "Naziemne mobilne systemy mapowania 3D - nowa jakość kartowania świata".

Listy gratulacyjne z okazji inauguracji roku akademickiego 2023/2024:

Akademia Górniczo-Hutnicza (pdf, 39,35 kB)
Głowny Urząd Miar (pdf, 62,29 kB)
Główny Geodeta Kraju (pdf, 38,71 kB)

Fot. Klub Filmowo - Fotograficzny "Focus"