Akcja społecznościowa Podziel się!

W Roku Jubileuszowym 100-lecia Naszego Wydziału zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w uroczystościach, nie tylko poprzez bezpośrednią obecność w wydarzeniach towarzyszących, lecz także do ich współtworzenia. Jesteśmy pewni, że w Państwa głowach i prywatnych archiwach znajdują się najcenniejsze skarby – wspomnienia tworzące tradycję Naszego Wydziału. Serdecznie prosimy o podzielenie się tymi skarbami.

Materiały przekazane przez Państwa pozwolą na stworzenie swego rodzaju repozytorium historii Naszego Wydziału zapisanego w tekstach, zdjęciach i filmach. Chcielibyśmy też poznać opowieści o Państwa projektach i wyzwaniach geodezyjnych, z którymi przyszło się Państwu zmierzyć zarówno podczas studiów, jak i po ich ukończeniu. Szczególnie interesujące są dla nas prace, które realizowano w najdalszych zakątkach świata. Pragniemy pochwalić się Naszymi absolwentami rozwijającymi swoje kariery.

Wszystkie powyższe materiały, którymi chcielibyście się Państwo z nami podzielić, możecie przesyłać za pomocą formularza. Jesteśmy pewni, że dzięki Państwa pomocy ten rok będzie niezapomniany.

Szczegóły na stronie: www.gik.pw.edu.pl/100lecie/Podziel-sie