Liga Biegowa 100-lecia GiK 8. 11 do 28. 11. 2021 r.

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do obchodów 100-lecia istnienia Wydziału Geodezji i Kartografii na sportowo.
Tym razem przez 2 tygodnie będziemy rywalizować w butach do biegania. Zasady są proste, każdego tygodnia biegniemy minimum 5 kilometrów i walczymy o nagrody.

Regulamin: https://www.gik.pw.edu.pl/100lecie/Dzis/Regulamin-Bieg-2021
Zarejestruj się, pobierz aplikacje Strava i biegnij razem z nami

Jubileusz Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej można świętować w różny sposób.

Tym razem rower zamieniamy na wygodne buty i razem trenujemy do Biegu o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej.
Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków Wydziału GiK PW, którzy tej jesieni, przez 2 tygodni decydują się na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu z odrobiną zdrowej rywalizacji.
Na czym to polega?
Każdego tygodnia przebiegasz minimum 5 km a w cotygodniowych rankingach obserwujesz jak zmienia się twoja pozycja w klasyfikacji. Biegaj jak najwięcej i walcz o najwyższe lokaty.

Od 8 listopada do 28 listopada to 3 tygodnie w czasie, których możesz zacząć wypracowywać nowy zdrowy nawyk.
Dasz radę? Na pewno!
Dla zwycięzców w różnych kategoriach przewidzieliśmy nagrody.
Wydział Geodezji i Kartografii obchodzi swoje 100-lecie istnienia, więc zakładaj swoje buty i świętuj z nami na sportowo!

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1528164854186530

[ZESTAWIENIE WYNIKÓW Z I TYGODNIA]
Za nami pierwszy tydzień Ligi Biegowej 100-lecia Wydziału GiK!
To jest moment, w którym przedstawimy Wam dziesięciu, najbardziej aktywnych biegaczy.
Kilometry, które pokonali przez pierwsze 7 dni wydarzenia, przerosły nasze najśmielsze oczekiwania
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Gratulacje! Chcielibyście, aby Wasze nazwiska znalazły się w takim zestawieniu?
Nic straconego! Włóżcie wygodny strój,️ zawiąż sznurówki i po prostu biegnij!

[ZESTAWIENIE WYNIKÓW Z II TYGODNIA]
Kolejny tydzień Ligi Biegowej za nami!
Nabijacie kilometry w zastraszającym tempie
Poniżej znajdziecie wiodącą dziesiątkę naszych biegaczy
Czy widzicie tam swoje nazwisko?

[ZESTAWIENIE WYNIKÓW Z III TYGODNIA]
Trzeci tydzień Ligi Biegowej 100-lecia WGiK minął błyskawicznie!
Poniższa tabela pokazuje, że pomimo złej pogody nie tracicie zapału i wciąż szalejecie z kilometrami.
Przedstawiamy wspaniałą dziesiątkę III tygodnia!
Jak myślicie, ile kilometrów WSPÓLNIE przebiegliśmy w przeciągu ostatnich trzech tygodni?

----------------------------

Podsumowanie Ligi Biegowej 100-lecia GIK

Liga Biegowa 100-lecia GiK dobiegła końca.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, których listopadowa pogoda nie zniechęciła do treningów!
A teraz CZAS NA PODSUMOWANIE!

KLASYFIKACJA STUDENTÓW:
Agnieszka Lemańczyk