Nowy program edukacyjny "Złotego Patrona 100-lecia"- Bentley Education

Czy jesteś gotowy, aby zmienić świat i zostawić po sobie ślad?  Twoja wymarzona praca może być związana z infrastrukturą!
Nasz nowy program Bentley Education jest przeznaczony dla studentów takich jak Ty, dając Ci narzędzia potrzebne do zrozumienia branży i dokonania istotnych zmian.

education.bentley.com

Przyszłość infrastruktury
Podobnie jak w przypadku wielu branż, projektowanie, budowanie i utrzymywanie infrastruktury zostało zmienione przez technologię. Papierowe plany to już przeszłość. Zamiast tego projektanci wykorzystują rzeczywistość wirtualną i mieszaną, żeby wprowadzić swoje pomysły w życie. Fizyczne kontrole infrastruktury z założonymi kaskami i wspinaniem się na linach odchodzą do lamusa. Obecnie organizacje używają cyfrowych bliźniaków. To cyfrowe reprezentacje fizycznych zasobów, procesów, systemów i informacji inżynierskich, które pozwalają nam zrozumieć je i modelować ich wydajność, a także w ciągły sposób monitorować infrastrukturę i sprawdzać, kiedy konieczna jest naprawa i modernizacja.
Badania pokazują, że ludzie pragną karier, które mają znaczenie i pozytywnie wpływają na otaczający ich świat. Często jednak powstrzymuje ich brak odpowiedniego przeszkolenia lub niemożność wejścia do branży.
I właśnie tutaj możemy Ci pomóc.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy Bentley Systems, firmą tworzącą oprogramowanie infrastrukturalne, które pomaga ludziom budować całą otaczającą Cię na co dzień infrastrukturę.
Cieszymy się, że możemy ogłosić nasz nowy program  Bentley Education, który pomoże Ci w pełni zrealizować kryjący się w Tobie potencjał oraz zapewni Ci dostęp do zmieniających świat możliwości. To wszystko, czego potrzebujesz, aby dowiedzieć się, co może oznaczać kariera w infrastrukturze i jak ją rozpocząć.

Oto, co otrzymujesz od nas:

  1. Dostęp do licencji edukacyjnych ponad 60 najpopularniejszych aplikacji firmy Bentley używanych przez specjalistów w zakresie infrastruktury na całym świecie w ich fascynujących projektach.
  2. Szeroką gamę materiałów do nauki we własnym tempie, umożliwiających zdobycie certyfikatów i podniesienie wartości swojego doświadczenia.
  3. 3Społeczność współużytkowników i ekspertów branżowych z całego świata, zapewniającą porady i wskazówki, które pomogą Ci rozwinąć karierę i zdobyć wymarzoną pracę.
  4. Najnowsze wiadomości i trendy branżowe, historie innych uczniów i młodych profesjonalistów, i wiele więcej!
  5. Program Bentley Education jest otwarty dla studentów i nauczycieli ze szkół wyższych, instytutów technicznych, politechnik, uniwersytetów, szkół średnich i uczniów kształcących się w domu. W ramach tego programu otrzymujesz dostęp do aplikacji firmy Bentley bez ponoszenia kosztów.

Zrób kolejny krok w kierunku przyszłej kariery i zmiany świata
Program Bentley Education zapewnia podejście oparte na rolach, umożliwiając koncentrację na możliwościach specyficznych dla branży.

Gotowi na kolejny krok w swojej karierze? Tak myślimy. Odwiedź nas już dziś i zrób kolejny krok w kierunku kariery swoich marzeń.

education.bentley.com
Twitter: @BentleyPolska
YouTube: Bentley Systems Polska
Year in Infrastructure 2021 – wydarzenie wirtualne, 1-2 grudnia 2021 r. (bentley.com)
yii.bentley.com/pl