Zmiany w harmonogramie wydarzeń

Pragniemy poinformować, że zaplanowane na czerwiec Uroczystości Centralne Obchodów 100-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej odbędą się w późniejszym terminie. Decyzja ta jest reakcją organizatorów na aktualną sytuację pandemiczną w kraju i została podyktowana troską o bezpieczeństwo uczestników, zaproszonych gości oraz osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Zmiany w harmonogramie wydarzeń w ramach Obchodów 100-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej:

Czerwiec

• 16.06.2021, godzina 10.00-13.00 - Sesja naukowo-techniczna, cz. 1 (forma zdalna),
  • 23.06.2021, godzina 10.00-13.00 - Sesja naukowo-techniczna, cz. 2 (forma zdalna).

Wrzesień (w okresie Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022)

• Uroczystości Centralne,
  • Otwarcie nowych laboratoriów CENAGIS w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Józefosław,
  • Sesja nt. kształcenia kadr.

Link do aktualnego harmonogramu wydarzeń