Nagroda Ministra Rozwoju i Technologii za pracę dyplomową magisterską dla naszej Dyplomantki

Miło jest nam poinformować, że praca naszej Dyplomatki Pani mgr. inż. Barbary Samorek została nagrodzona w Konkursie Ministra Rozwoju i Technologii w dziedzinach architektury, budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.  

Ogłoszony w 2022 r. konkurs o nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa (edycja 50 - 2022 r.) został rozstrzygnięty.

Laureatką konkursu w kategorii prace magisterskie została mgr inż. Barbara Samorek za pracę „Model miasta zwartego w kontekście prowadzonej polityki mieszkaniowej na przykładzie doświadczeń wiedeńskich”, której promotorem była dr inż. arch. Małgorzata Barbara Havel.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji o wynikach konkursu na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii:

https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/konkurs-ministra-rozwoju-i-technologii-w-dziedzinach-architektury-budownictwa-planowania-i-zagospodarowania-przestrzennego-oraz-mieszkalnictwa-rozstrzygniety

Źródło zdjęcia: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/konkurs-ministra-rozwoju-i-technologii-w-dziedzinach-architektury-budownictwa-planowania-i-zagospodarowania-przestrzennego-oraz-mieszkalnictwa-rozstrzygniety