Liga Rowerowa 100-lecia GiK

Pięciotygodniowa rywalizacja już za nami. Liga Rowerowa 100-lecia GiK dobiegła końca.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, których łączna liczba wyniosła 105 osób!

Konkurs na największą liczbę reakcji pod zdjęciem z wycieczki rowerowej wygrali... Krzysiek Książek, Mateusz Wiatrzyk oraz Iza Kotlarek!

Dodatkowo, wśród uczestników Ligi zrobiliśmy losowanie, w którym pięciu rowerzystów otrzyma od nas nagrodę-niespodziankę.
Wylosowanymi szczęściarzami są:

• Rafał Rychlicki
  • Damian Bagnowski
  • Rafał Młynczak
  • Rafał Białasek
  • Izabela Cybulska

Zwycięzcy Ligi Rowerowej 100-lecia GiK!

KLASYFIKACJA OPEN - Kobiety:

KLASYFIKACJA OPEN - Mężczyźni

TOP 3 WYDZIAŁU:

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki rywalizacji z kolejnych tygodni

Liga Rowerowa 100-lecia GiK - 26. 04 - 30. 05. 2021 r.

Wydział Geodezji i Kartografii obchodzi swoje 100-lecie istnienia, wyciągnij swój rower z piwnicy i świętuj z nami na sportowo!

Jubileusz Wydziału Geodezji I Kartografii Politechniki Warszawskiej można świętować w różny sposób: z zadumą, łezką w oku i uśmiechem nad wspomnieniami, szacunkiem dla tradycji, dumą z osiągnięć, planami na przyszłość.
Można też świętować aktywnie na świeżym powietrzu, wszak w szeregach studentów, absolwentów i pracowników mamy wiele sportowych znakomitości.

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków Wydziału GiK PW i członków ich rodzin, którzy podczas tej wiosny, przez 5 tygodni decydują się na aktywne spędzanie czasu na rowerze z odrobiną zdrowej rywalizacji.

Na czym to polega?
Każdego tygodnia przejeżdżasz minimum 20km a w cotygodniowych rankingach obserwujesz jak zmienia się twoja pozycja w klasyfikacji. Kręć jak najwięcej i walcz o najwyższe lokaty. Od 26 kwietnia do 30 maja to 5 tygodni w czasie, których przejedziesz razem z nami minimum 100 km.

Dasz radę? Na pewno! 100 to dopiero początek!

Na uczestników rywalizacji czekają co tygodniowe konkursy, dla zwycięzców w różnych kategoriach przewidzieliśmy nagrody.
Wydział Geodezji i Kartografii obchodzi swoje 100-lecie istnienia, więc wyciągnij swój rower z piwnicy i świętuj z nami na sportowo!

Zarejestruj się, pobierz aplikacje Strava i jedź razem z nami
Link do rejestracji: https://tiny.pl/r89wg

Regulamin Ligii Rowerowej 100-lecia